ניצן בר-אילן חברת עורכי דין

מאפייני המשרד

 • אנו נותנים ללקוח מצג אמיתי של המצב המשפטי לאחר בחינה אובייקטיבית של הנתונים, של העדויות, ושל העובדות, כולל מה הם הסיכויים ומה הם הסיכונים בתיק (על מנת שהלקוח ידע למה לצפות). 
 • אנו מקיימים התייעצויות של צוות משפטי נרחב במשרד כאשר יש סוגיה מורכבת השנויה במחלוקת. סיעור מוחין משותף מאפשר הגדרת קווי טיעון, בחינת תקדימים משפטיים והערכה של הגורמים האנושיים בתהליך המשפטי.
 • יחס אישי ללקוח, זו דרכנו. כל לקוח מקבל טיפול אישי. אצלינו אין פס ייצור משפטי, אין תיקים שוכבים ואין תיקים מוזנחים.
 • המשרד נצמד למציאות המשפטית. אנחנו יודעים לקרוא את בני האדם, את השופטים, את עורכי הדין של הצד השני, ויודעים שניואנסים אנושיים משפיעים על התהליך המשפטי. אנו נפעל בהלימה עם הגורם האנושי, אך זאת תמיד בשימת דגש מכרעת לסוגיה המשפטית.
 • אנו עושים כל שאפשר על מנת לסיים תיקים מוקדם ומושלם, ואולם כאשר המצב מצריך זאת, אנו ננהל מלחמה נחושה וחזיתית כדי להצליח בדיוני ההוכחות הקובעים. עורך הדין המייצג מטעם משרדנו מגיע מוכן, החלטי וחריף.
 • אנו מקפידים במשרד על סיום מלא של הטיפול בתיק גם לאחר תום ההליך בבית המשפט וקבלת פסק הדין לזכות הלקוח. טיפול בכל הספיחים, הטפסים, הפעולות המשלימות, כולל ההגשה להוצאה לפועל במידת הצורך, וכל השירות הנדרש כדי שההחלטה המשפטית תבוצע הלכה למעשה בשטח בהתאם לצורכי הלקוח ועל פי הפסיקה. המשרד מקושר לכל הגופים הפיננסיים והמשפטיים הדרושים לעניין הנדון והמשרד נותן מבט-על לגבי כל ההיבטים של התיק והלקוח המטופלים (over view).
 • התפתחות המוניטין של המשרד לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שהופנו אלינו מלקוחות שקיבלו שירות מעולה וממליצים עלינו לחבריהם. המשרד פועל . באמינות וביסודיות, תוך שהוא נעזר בגורמי חוץ מומחים, כאשר יש צורך בכך. אנו נעדיף לומר "לא יודעים" ולפנות לגורם מקצועי ספציפי, מאשר לתת טיפול משפטי "בינוני".אנו דואגים להתעדכן בחקיקה ובפסיקה עדכנית על מנת שנוכל תמיד להעניק ללקוחותינו את הטיפול המיטבי.
 • אצבע "על הדופק המשפטי" של מדינת ישראל מבחינת הכרות יום יומית ושוטפת עם החידושים, התקנות, החקיקה, התקדימים, פסקי הדין ומחקרים מהעולם האקדמי המשפטי.
 • אחדות המטרה של עורך הדין והלקוח. עורך הדין המייצג והלקוח נמצאים באותו צד של המתרס ולכן צריכים לעבוד בשיתוף פעולה מלא להשגת המטרה המשותפת. המשרד מקבל לטיפולו לקוחות, לאחר שהשתכנע בצדקת טיעוניהם. המשרד לא יקבל לטיפול אדם שהמקרה שלו אינו מבוסס על עילות משפטיות. מרגע שקיבל עליו המשרד טיפול בלקוח, הוא מזדהה עם האירוע שהוא נושא התיק, ומזדהה עם המצב שהלקוח נמצא בו. רק כך יש ביכולתנו להציג לבית המשפט את המציאות כפי שרואה אותה הלקוח, תוך הישענות על עקרונות משפטיים.
 • מטרת המשרד היא להוביל את הלקוח בנבכי המערכת המשפטית באופן חלק, ברור ומושכל ביותר. המדיניות היא לתת ללקוח הפרטי והמסחרי שירות מלא ומקיף שיקשור במסגרת ההליך המשפטי את כל הקצוות כך שהלקוח יכול להיות רגוע מהידיעה שיש כתובת אחת בטוחה ואמינה הדואגת להשלמת ההליך.
 • המשרד מטפל בתיקים גדולים ומורכבים , פרטיים ומסחריים, תוך שיתוף פעולה שוטף עם עורכי דין, רואי חשבון, בעלי הון ומשרדי נאמנויות. עורכי הדין של המשרד מתמחים בתחומי המפתח העסקיים-פיננסיים, כאשר הטיפול בלקוח נעשה על בסיס הותק והניסיון שנצבר ולא על ידי סטאז'רים. אין כאן שיטה של "גלגול למטה", ממנהל המשרד אל העורך דין הזוטר וממנו למתמחה.
 • המשרד רואה יתרון משפטי במתן ייעוץ מסודר מראש ללקוחות מסחריים באופן שלא יהיה צריך להגיע להתדיינות משפטית בעתיד. בנושאים מסחריים הגעה לבית המשפט צריכה להיות כאמצעי אחרון, או בתנאים מסוימים שבהם יש מקום לערב את בית המשפט – בזמן הנכון, בטיעונים הנכונים ובנסיבות המתאימות. כאשר המשרד בונה ועורך חוזה, הוא בונה אותו בצורה כזו שכל הניסיון המשותף מול בתי המשפט יבוא לידי ביטוי בניסוחים, באופן שימנע ככל האפשר את הצורך להגיע או להיגרר בעתיד לבית משפט. חוזה חזק הוא כזה המאזן את האינטרסים הכלכליים של הצדדים, תוך יצירת מאזן אימה על שני הצדדים מלתקוף את קיומו בבית המשפט.
 • משרד עם ניסיון מוכח, וחדשנות במגוון שירותים משפטיים בענפי הבנקאות, ההיי טק, הבניה, התעשייה והעסקים. כולל עבודה מול המדען הראשי, עריכת הסכמים באנגלית מול משרדי עורכי דין גדולים בחו"ל, ניהול משפטי של פירוקים והליכי כינוס, הגנה על זכויות יוצרים, טיפול בדיני עבודה. המשרד מאופיין בגישה חדשנית, תעוזה, ידע רחב, ויצירתיות שקולה. זה ערך המוסף של המשרד לכל נושאי הליבה והמעטפת של ההליך המשפטי.
 • המשרד עובד עם עולים חדשים, תומך ופעיל בארגון "נפש בנפש". בארצות האנגלו-סקסיות מושג הנאמנות הוא מקובל וידוע ולכן יחד עם העליה מארצות אלו המושג מתפתח גם בארץ, ונדרש לו טיפול משפטי מיומן וראוי.